Podsłuch Symbian PRO

Profesjonalna aplikacja podsłuchu telefonów z systemem Symbian. Aplikacja pozwala na nagrywanie rozmów, śledzenie wiadomości SMS oraz lokalizacji GPS a także na użytkowanie wszystkich funkcji wersji LITE,

Cena:
1 688 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wspólna cena:
2 488 zł
Oszczędzasz:
800 zł
Zniżka:
32,2%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Opis produktu Podsłuch Symbian PRO

Podsłuch Symbian PRO jest najlepszą wersją podsłuchu dla telefonów z systemem Symbian. Aplikacja działa w tle telefonu, gdzie zbiera wszystkie potrzebne informacje, po czym przesyła je na bezpieczny serwer. Gdy już się tam znajdą możesz przeglądać je według własnej woli.

  • CZY BOISZ SIĘ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA?
  • CZY PRACOWNICY CIĘ OKRADAJĄ?
  • PODEJRZEWASZ, ŻE TWÓJ PARTNER JEST NIEWIERNY?

Zakup podsłuch Symbian PRO i wyzbyj się podejrzeń, możesz wyjaśnić swoją sytuację w ciągu kilku minut! Oprogramowanie możesz zainstalować sam korzystając z naszej szczegółowej instrukcji albo po prostu przynieść telefon do naszego biura, gdzie oprócz wykonania całej instalacji, dokonamy kompletnych testów i udzielimy Tobie szkolenia z użytkowania aplikacji.

Funkcje:

 

Nasza aplikacja w żaden sposób nie spowalnia działania telefonu i jest praktycznie nie do wykrycia. Nasza unikatowa aplikacja jest niezależna od karty SIM czy też konkretnego telefonu, więc nie stracisz naszego oprogramowania nawet gdy zgubisz bądź zmienisz telefon!

KOMPATYBILNOŚĆ: Aplikacja nie jest kompatybilna ze wszystkimi modelami telefonów z systemem Symbian. By uniknąć sytuacji braku kompatybilności zalecamy skontaktowanie się z nami i zapytanie o konkretny model telefonu.

INSTALACJA: Instalacja jest bardzo prosta i możesz wykonać ją sam w ciągu kilku minut!

OBSŁUGA APLIKACJI: Aplikacją można sterować zdalnie z jakiegokolwiek komputera bądź telefonu.  Szczegółowe instrukcje zostaną wysłane wraz z aplikacją. Można również przyjść do naszego biura by odbyć szkolenie w zakresie użytkowania oprogramowania.

Parametry produktu Podsłuch Symbian PRO

Parametr Opis
Nagrwanie rozmów Tak
Podsłuch rozmów online No
Nagrywanie otoczenia telefonu Tak
Podsłuchiwanie otoczenia telefonu online No
Śledzenie lokalizacji GPS Tak
Śledzenie zdjęć Tak
Lokalizacja za pomocą BTS Tak
Śledzenie rejestru połączeń Tak
Historia przeglądarki internetowej Tak
Czytanie wiadomości SMS Tak
Czytanie wiadomości aplikacji Skype No
Czytanie wiadomości z BBm No
Czytanie wiadomości z aplikacji WhatsApp No
Czytanie wiadomości z Facebook Messenger No
Bezpieczne przechowywanie danych Tak
Zdalna kontrola za pomocą PC Tak

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.