Podsłuch GSM

W tej kategorii znajdziesz najbardziej zaawansowane GSM podsłuchy, jak i przeznaczone do normalnego użytku. Największą zaletą naszych urządzeń jest fakt, że niektóre z nich możesz umocować w ścianach i samochodach. Prowadzimy ścisłą współpracę z rozwiniętymi technologicznie firmami w celu rozwoju najlepszych rozwiązań na rynku.

Nie prowadzimy sprzedaży najtańszych urządzeń na rynku, ponieważ przede wszystkim zależy nam na jakości urządzeń, które znajdują się w naszym asortymencie. Nie wahaj się z nami skontaktować: info@podsluchwtelefonie.pl Sortuj


 • Minipodsłuch GSM N9

  Urządzenie minipodsłuch GSM N9 odznacza się niezwykłym stosunkiem ceny do jakości. Podsłuch GSM N9 ma bardzo małe rozmiary (jest mniejsze niż pudełko zapałek) a także został wyposażony w dwa wysokiej jakości mikrofony.
  Cena: 124 zł
  Zniżka: 20,5%
 • Podsłuch GSM LONGLIFE 20 PRO K+

  POLECAMYDLA WYMAGAJĄCYCH
  Przechwytywanie sygnału GSM z najlepszą jakością dźwięku dzięki mikrofonowi marki Knowles.  Bardzo długa żywotność baterii - aż 20 dni.  Detekcja szumów. Metrowy kabel, który skutecznie ułatwia kamuflaż.
  Cena: 749 zł
   
 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  PROMOCJA
  Luksusowy podsłuch GSM o bardzo wyraźnym dźwięku, wyposażony w tryb aktywacji głosowej oraz pozwalający na długim czasie pracy na baterii- do 10 dni .
  Cena: 374 zł
  Zniżka: 14,4%
 • Podsłuch GSM VARIO (do 200 dni pracy na baterii)

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku i czasie pracy na baterii wynoszący do 200 dni (w zależności od wybranego wariantu) w trybie aktywacji głosowej.
  Cena: od 374 zł
   
 • Podsłuch GSM VARIO+ (do 150 dni pracy na baterii)

  Ekskluzywny moduł GSM o  bardzo czystym, wyraźnym dźwięku oraz czasie pracy na b aterii wynoszący do 90 dni  (w zależności od wybranego wariantu) w trybie aktywacji głosowej. Podsłuch GSM VARIO+ posiada mikrofon podłączony wyłącznie na kilkucentymetrowym kablu ułatwiającym zamaskowanie jego użytkowania
  Cena: od 437 zł
   
 • GSM podsłuch LONGLIFE 20

  Podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku i niesamowicie długim czasie pracy na baterii wynoszącym do 20 dni w trybie aktywacji głosowej.
  Cena: 499 zł
   
 • Podsłuch GSM VARIO PRO K+

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Podsłuch GSM z najlepszą jakością dźwięku dzięki wysokogatunkowemu mikrofonowi z przedwzmacniaczem Knowles. Detekcja ruchu. Przedłużony kabel do mikrofonu (1 metr) dla skuteczniejszego kamuflażu. Model Vario Pro K + posiada złącze do podłączenia baterii o dużej pojemności.
  Cena: 749 zł
   Podsłuch GSM

Profesjonalne urządzenia podsłuchowe pozwalają na rejestrowanie dźwięków w szczególnych sytuacjach. Istnieje duża grupa urządzeń służących do podsłuchu, od pluskw przez podsłuchy kamuflowane w przedmiotach codziennego użytku po specjalistyczne dyktafony z niezwykłą czułością.

Dzięki wyposażeniu podsłuchów w obsługę sieci GSM możliwe jest monitorowanie pomieszczeń na nieograniczoną odległość. Aby uruchomić nagrywanie wystarczy wykonać połączenie na numer karty SIM znajdującej się w urządzeniu. Wybierając dany podsłuch należy pamiętać, aby wybrać urządzenie obsługujące częstotliwość sieci GSM, która jest dostępna na danym obszarze. W Europie najczęśćiej używane są GSM 900 mhz - 1800 mhz.

Jakość dźwięku w podsłuchu

Podsłuchy nagrywają dźwięk w trybie mono, a stereo nie jest obsługiwane. Jakość dźwięku nagrywanego przez podsłuchy zależy od dwóch czynników: sygnału anteny oraz czułości mikrofonu. Większość podsłuchów dysponuje jednym standardowym poziomem dźwięku. Niektóre bardziej zaawansowane podsłuchy posiadają wzmacniacz mikrofonu, który pozwala na nagrywanie wysokiej jakości dźwięku w trudnych warunkach.

Jakie funkcje posiada standardowy podsłuch?

Profesjonalne podsłuchy posiadają funkcję VOX, czyli aktywacji głosowej. Polega ona na samoistnym uruchamianiu podsłuchu w przypadku wykrycia dźwięku. Urządzenia podsłuchowe pozwalają na dostosowanie poziomu dźwięku, po którego przekroczeniu podsłuch się aktywuje. Jest to funkcja, która jest szczególnie przydatna, kiedy urządzenie wykorzystywane jest w miejscach, w których wystepuje naturalnie pewien poziom hałasu np. ze względu na bliskość ulicy.
Podsłuch GSM wyposażony w zaawansowane funkcje posiada: możliwość zabezpieczenia urządzenia hasłem, za pomocą którego możesz je kontrolować, wysokiej jakości mikrofon Knowles, możliwość sprawdzenia poziomu baterii, a nawet detekcję światła (podsłuch z detekcją światła).

Wykorzystanie podsłuchu

Podsłuch posiada wiele zastosowań. Przede wszystkim dzięki urządzeniom tego typu możesz podnieść poziom swojego bezpieczeństwa (np. monitorując swój dom podczas twojej nieobecności). Podsłuchy mogą być też z powodzeniem wykorzystywane w biurach, samochodach lub do kontrolowania pracowników. Wykorzystanie globalnej sieci GSM pozwala Ci na sprawowanie kontroli z dowolnego miejsca i na nieograniczoną odległość. Podsłuchy posiadające specjalny kamuflaż w najróżniejszych przedmiotach takich jak budzik, guzik czy przedłużacz są prawie niemożliwe do wykrycia, a ich użycie jest niezwykle proste.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Minipodsłuch GSM N9  

  Minipodsłuch GSM N9

  Urządzenie minipodsłuch GSM N9 odznacza się niezwykłym stosunkiem ceny do jakości. Podsłuch GSM N9 ma bardzo małe rozmiary (jest mniejsze niż pudełko zapałek) a także został wyposażony w dwa wysokiej jakości mikrofony.

  Cena:
  124 zł