Podsłuch GSM

W tej kategorii znajdziesz najbardziej zaawansowane GSM podsłuchy, jak i przeznaczone do normalnego użytku. Największą zaletą naszych urządzeń jest fakt, że niektóre z nich możesz umocować w ścianach i samochodach. Prowadzimy ścisłą współpracę z rozwiniętymi technologicznie firmami w celu rozwoju najlepszych rozwiązań na rynku.

Nie prowadzimy sprzedaży najtańszych urządzeń na rynku, ponieważ przede wszystkim zależy nam na jakości urządzeń, które znajdują się w naszym asortymencie. Nie wahaj się z nami skontaktować: info@podsluchwtelefonie.pl Sortuj

Podsłuch GSM

Profesjonalne urządzenia podsłuchowe pozwalają na rejestrowanie dźwięków w szczególnych sytuacjach. Istnieje duża grupa urządzeń służących do podsłuchu, od pluskw przez podsłuchy kamuflowane w przedmiotach codziennego użytku po specjalistyczne dyktafony z niezwykłą czułością.

Dzięki wyposażeniu podsłuchów w obsługę sieci GSM możliwe jest monitorowanie pomieszczeń na nieograniczoną odległość. Aby uruchomić nagrywanie wystarczy wykonać połączenie na numer karty SIM znajdującej się w urządzeniu. Wybierając dany podsłuch należy pamiętać, aby wybrać urządzenie obsługujące częstotliwość sieci GSM, która jest dostępna na danym obszarze. W Europie najczęśćiej używane są GSM 900 mhz - 1800 mhz.

Jakość dźwięku w podsłuchu

Podsłuchy nagrywają dźwięk w trybie mono, a stereo nie jest obsługiwane. Jakość dźwięku nagrywanego przez podsłuchy zależy od dwóch czynników: sygnału anteny oraz czułości mikrofonu. Większość podsłuchów dysponuje jednym standardowym poziomem dźwięku. Niektóre bardziej zaawansowane podsłuchy posiadają wzmacniacz mikrofonu, który pozwala na nagrywanie wysokiej jakości dźwięku w trudnych warunkach.

Jakie funkcje posiada standardowy podsłuch?

Profesjonalne podsłuchy posiadają funkcję VOX, czyli aktywacji głosowej. Polega ona na samoistnym uruchamianiu podsłuchu w przypadku wykrycia dźwięku. Urządzenia podsłuchowe pozwalają na dostosowanie poziomu dźwięku, po którego przekroczeniu podsłuch się aktywuje. Jest to funkcja, która jest szczególnie przydatna, kiedy urządzenie wykorzystywane jest w miejscach, w których wystepuje naturalnie pewien poziom hałasu np. ze względu na bliskość ulicy.
Podsłuch GSM wyposażony w zaawansowane funkcje posiada: możliwość zabezpieczenia urządzenia hasłem, za pomocą którego możesz je kontrolować, wysokiej jakości mikrofon Knowles, możliwość sprawdzenia poziomu baterii, a nawet detekcję światła (podsłuch z detekcją światła).

Wykorzystanie podsłuchu

Podsłuch posiada wiele zastosowań. Przede wszystkim dzięki urządzeniom tego typu możesz podnieść poziom swojego bezpieczeństwa (np. monitorując swój dom podczas twojej nieobecności). Podsłuchy mogą być też z powodzeniem wykorzystywane w biurach, samochodach lub do kontrolowania pracowników. Wykorzystanie globalnej sieci GSM pozwala Ci na sprawowanie kontroli z dowolnego miejsca i na nieograniczoną odległość. Podsłuchy posiadające specjalny kamuflaż w najróżniejszych przedmiotach takich jak budzik, guzik czy przedłużacz są prawie niemożliwe do wykrycia, a ich użycie jest niezwykle proste.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image