Podsłuch Blackberry PRO

DLA WYMAGAJĄCYCH

Profesjonalna aplikacja umożliwiająca podsłuch telefonów Blackberry. Oprogramowanie jest kompatybilne ze zdecydowaną większością telefonów Blackberry.

Cena:
1 688 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wspólna cena:
2 488 zł
Oszczędzasz:
800 zł
Zniżka:
32,2%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Opis produktu Podsłuch Blackberry PRO

Nasz podsłuch Blackberry PRO jest najlepszym oprogramowaniem szpiegowskim telefonów Blackberry na rynku.

  • CZY BOISZ SIĘ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA?
  • CZY PRACOWNICY CIĘ OKRADAJĄ?
  • PODEJRZEWASZ, ŻE TWÓJ PARTNER JEST NIEWIERNY?

Zakup podsłuch Blackberry PRO i wyzbyj się podejrzeń, możesz wyjaśnić swoją sytuację w ciągu kilku minut! Oprogramowanie możesz zainstalować sam korzystając z naszej szczegółowej instrukcji albo po prostu przynieść telefon do naszego biura, gdzie oprócz wykonania całej instalacji, dokonamy kompletnych testów i udzielimy Tobie szkolenia z użytkowania aplikacji.

Funkcje:

Nasza aplikacja w żaden sposób nie spowalnia działania telefonu i jest praktycznie nie do wykrycia. Nasza unikatowa aplikacja jest niezależna od karty SIM czy też konkretnego telefonu, więc nie stracisz naszego oprogramowania nawet gdy zgubisz bądź zmienisz telefon!

KOMPATYBILNOŚĆ: Nasz podsłuch Blackberry PRO jest kompatybilny ze zdecydowaną większością telefonów Blackberry.

INSTALACJA: Instalacja jest bardzo prosta i możesz wykonać ją sam w ciągu kilku minut!

OBSŁUGA APLIKACJI: Aplikacją można sterować zdalnie z jakiegokolwiek komputera bądź telefonu.  Szczegółowe instrukcje zostaną wysłane wraz z aplikacją. Można również przyjść do naszego biura by odbyć szkolenie w zakresie użytkowania oprogramowania.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.