Podsłuch Blackberry LITE

SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

Profesjonalna aplikacja podsłuchu dla telefonów Blackberry.  Oprogramowanie jest kompatybilne z prawie wszystkimi modealmi telefonów Blackberry

Cena:
938 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wspólna cena:
1 563 zł
Oszczędzasz:
625 zł
Zniżka:
40,0%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Opis produktu Podsłuch Blackberry LITE

Podsłuch Blackberry LITE jest podstawową wersją naszego podsłuchu dla telefonów Blackberry. Aplikacja działa w tle telefonu, gdzie zbiera wszystkie potrzebne informacje, po czym przesyła je na bezpieczny serwer. Gdy już się tam znajdą możesz przeglądać je według własnej woli.

  • CZY BOISZ SIĘ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA?
  • CZY PRACOWNICY CIĘ OKRADAJĄ?
  • PODEJRZEWASZ, ŻE TWÓJ PARTNER JEST NIEWIERNY?

Zakup podsłuch Blackberry LITE i wyzbyj się podejrzeń, możesz wyjaśnić swoją sytuację w ciągu kilku minut! Oprogramowanie możesz zainstalować sam korzystając z naszej szczegółowej instrukcji albo po prostu przynieść telefon do naszego biura, gdzie oprócz wykonania całej instalacji, dokonamy kompletnych testów i udzielimy Tobie szkolenia z użytkowania aplikacji.

Funkcje:

Nasza aplikacja w żaden sposób nie spowalnia działania telefonu i jest praktycznie nie do wykrycia. Nasza unikatowa aplikacja jest niezależna od karty SIM czy też konkretnego telefonu, więc nie stracisz naszego oprogramowania nawet gdy zgubisz bądź zmienisz telefon!

KOMPATYBILNOŚĆ: Nasz podsłuch telefonów Blackberry jest kompatybilny z większością modeli tej marki.

INSTALACJA: Instalacja jest bardzo prosta i możesz wykonać ją sam w ciągu kilku minut!

OBSŁUGA APLIKACJI: Aplikacją można sterować zdalnie z jakiegokolwiek komputera bądź telefonu.  Szczegółowe instrukcje zostaną wysłane wraz z aplikacją. Można również przyjść do naszego biura by odbyć szkolenie w zakresie użytkowania oprogramowania.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.