Podsłuch Android

Nasz podsłuch telefonu jest kompatybilny z ponad 90% telefonów komórkowych działających na Android OS. Oferujemy podsłuchy telefonów Android w dwóch wariantach. Podsłuch telefonów Android nigdy nie był prostszy!

Podsłuch Android LITE, który pozwala na śledzenie: wiadomości SMS, lokalizacji GPS, rejestru połączeń, zdjęć, kontaktów jak i historii przeglądarki internetowej.

Podsłuch Android PRO, który rozszerza możliwości wersji LITE o nagrywanie wszystkich rozmów oraz podsłuchiwanie otoczenia.Sortuj


 • Podsłuch Android PRO

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Bardzo prosty w obsłuche podsłuch telefonu komórkowego . Profesjonalna aplikacja podsłuchu na telefony z systemem Android. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Android 2.x oraz 4.x.  
  Cena: od 1 563 zł
  Zniżka: 50,0%
 • Podsłuch Android LITE

  Podsłuch telefonu komórkowego to niezawodny sposób na sprawdzenie wiarygodności drugiej osoby. Profesjonalny podsłuch telefonów z systemem Android. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemem Android 2.x oraz 4.x.
  Cena: od 781 zł
  Zniżka: 58,3%Jak działa podsłuch na telefonach z Android OS?

Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić jest fizyczne zainstalowanie aplikacji podsłuchu na telefon. Gdy to już mamy za sobą nie ma już dalszej potrzeby ingerowania w urządzenie. Wszystkimi funkcjami sterujesz przez internet.

Podsłuch telefonu działa w telefonie jako ukryta aplikacja, która nie pojawia się na liście działających aplikacji. Jedyną możliwością na manipulowanie aplikacji z poziomu telefonu jest wporwadzenie 8 cyfrowego kodu, który możesz ustawić według własnego życzenia. Aplikacja wymaga od telefonu by miał on włączoną transmisje danych u operatora sieci albo alternatywnie stałe połączenie z bezprzewodowym internetem. Aplikacja podsłuchu kosekwentnie wysyła dane z telefonu w dokładnie określonych odstępach czasu, które możesz oglądać ze swojego konta.

Instalacja podsłuchu dla Android OS

Instalacja aplikacji może trwać od 5 do 20 minut, w zależności od umiejętności użytkownika. Instalacja nie wymaga komputera ani żadnych kabli. Jedyną wymaganą rzeczą jest docelowy telefon i połączenie z internetem. Po zakupie otrzymasz dokładną instrukcję oprogramowania podsłuchu. Przed instalacją przygotuj kod licencji(otrzymasz go po dokonaniu zakupu),  który jest niezbędny do wykonania instalacji.

Transmisja danych

Podsłuch Android będzie wysyłał zgromadzone informację za pomocą połączenia internetowego w dokładnych odstępach czasowych. Oprogramowanie dokonuje kompresji danych, aby przepływ danych nie przekraczał 5 MB miesięcznie i nie wzbudzał żadnych podejrzeń.

Możliwości podsłuchu na telefonach z systemem Android

Podsłuch telefonu z systemem Android posiada gamę różnych funkcji, którę dzielą się na dwa warianty

Podsłuch Android LITE

 • śledzenie rejestru połączeń
 • śledzenie przychodzących/wychodzących wiadomości SMS
 • śledzenie listy kontaktów
 • śledzenie lokalizacji GPS telefonu
 • śledzenie zdjęć na telefonie
 • śledzenie historii przeglądarki internetowej
 • śledzenie lokalizacji telefonu za pomocą BTS
 • zdalne sterowanie za pomocą konta

Podsłuch Android PRO ponadto oferuje:

 • zapisywanie i odtwarzanie wszystkich wykonanych rozmów
 • podsłuchiwanie otoczenia telefonu

Zastosowania podsłuchu telefonu

Podsłuch telefonu może Tobie pozwolić na odkrycie niewierności partnera, przyłapanie nieuczciwego pracownika albo pilnowanie swojego dziecka. Mówiąc jasno, podsłuch da Tobie możliwość bycia poinformowanym w każdej sytuacji. Odpowiednio wykorzystany podsłuch w Twojej firmie może pozwolić na optymalizację pracy, co wpływa bezpośrednio na cięcie kosztów firmy. Dzięki tej aplikacji możesz również sprawić by Twoje dziecko nie wpadło w złe towarzystwo.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image