Podsłuch iPhone

Nasz podsłuch telefonu iPhone jest kompatybilny ze wszystkimi, również najnowszymi modelami.  W naszej ofercie znajdują się dwie wersję podsłuchów na telefony z systemem iOS.

Podsłuch iPhone LITE, który pozwala na śledzenie: wiadomości SMS, lokalizacji GPS, rejestru połączeń, zdjęć, kontaktów jak i historii przeglądarki internetowej.
Podsłuch iPhone PRO, który rozszerza możliwości wersji LITE o nagrywanie wszystkich rozmów oraz podsłuchiwanie otoczenia. Daje również możliwość śledzenia aplikacji Skype i Facebook Messenger.

 Sortuj


 • Podsłuch iPhone PREMIUM

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Podsłuch telefonu komórkowego to bardzo dyskretny sposób na zdobycie interesujących Cię informacji. Nasza aplikacja oferuje profesjonalny podsłuch telefonów iPhone. Oprogramowanie jest kompatybilne z modelami o iOS do wersji 9.1.
  Cena: od 1 563 zł
  Zniżka: 50,0%
 • Podsłuch iPhone LITE

  Podsłuch telefonu komórkowego sprawdza się w różnych sytuacjach, w których wymagana jest dyskrecja w zdobywaniu informacji. Profesjonalna aplikacja służąca do podsłuchiwania telefonów iPhone. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi modelami telefonów iPhone, włącznie z najnowszym iPhone 5.
  Cena: od 781 zł
   Jak działa podsłuch na iPhone?

W przypadku urządzenia iPhone, trzeba fizycznie zainstalować aplikację na telefon. Po instalacji działa jako tajna aplikacja i jest ona praktycznie niewykrywalna. Zbiera ona wtedy wszystkie wymagane przez Ciebie informacje i konsekwentnie wysyła je na bezpieczny serwer, gdzie możesz je obserwować.

Zakładanie podsłuchu na telefonach iPhone

Przed instalacją, trzeba dowiedzieć się jaka wersja systemu iOS znajduje się na telefonie. By zainstalować podsłuch w telefonie niezbędne jest wykonanie tzw. 'Jailbreak' telefonu iPhone. 'Jailbreak" pozwala na zainstalowanie oprogramowania nienależącego do marki Apple na telefonach ich marki. W momencie gdy 'Jailbreak' zostanie wykonany, można zainstalować podsłuch. Nasz podsłuch jest kompatybilny z systemami iOS 4.x, iOS 5.x oraz iOS 6.x

Do instalacji aplikacji podsłuchu na telefonie iPhone nie jest potrzebne połączenie z komputerem. Wszystko czego potrzebujesz to docelowy telefon, kod licencji(który otrzymasz po dokonaniu zakupu) oraz kartę SIM bądź dostęp do sieci WiFi z dostępem do internetu.

Transmisja danych

Oprogramowanie podsłuchu regularnie gromadzi dane,  po czym wysyła je w różnych odstępach czasu na bezpieczny  serwer, gdzie możesz je przeglądać. Oprogramowanie kompresuje dane by obciążenie połączenia internetowego nie przekraczało 5 MB miesięcznie.

 

Kompatybilność podsłuchu iPhone

Nasz podsłuch jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami iOS.

 

Możliwości podsłuchu na telefonach iPhone

Podsłuch iPhone umożliwia dużą ilość różnych funkcji, które oferujemy w dwóch wariantach.

Podsłuch iPhone LITE

 • śledzenie rejestru połączeń
 • śledzenie przychodzących/wychodzących wiadomości SMS
 • śledzenie lokalizacji GPS telefonu
 • śledzenie historii przeglądarki internetowej
 • śledzenie zdjęć na telefonie

Podsłuch iPhone PRO ponadto oferuje:

 • podsłuchiwanie bieżących połączeń
 • podsłuch otoczenia telefonu

 

Zastosowania dla podsłuchu iOS

Podsłuch telefonu może Tobie pozwolić na odkrycie niewierności partnera, przyłapanie nieuczciwego pracownika albo pilnowanie swojego dziecka. Mówiąc jasno, podsłuch da Tobie możliwość bycia poinformowanym w każdej sytuacji. Odpowiednio wykorzystany podsłuch w Twojej firmie może pozwolić na optymalizację pracy, co wpływa bezpośrednio na cięcie kosztów firmy. Dzięki tej aplikacji możesz również sprawić by Twoje dziecko nie wpadło w złe towarzystwo.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image