Podsłuchy na podstawie OS

Podsłuch telefonu pozwala Tobie na śledzenie wszystkich aktywności telefonu. Możesz wybierać spośród dwóch  wariantów podsłuchu: Podstawowej wersji Podsłuch LITE, oraz wersji zaawansowanej Podsłuch PRO, która posiada wszystkie funkcje dotyczące śledzenia.

Czy wiesz jaki system operacyjny zainstalowany jest na wybranym telefonie? Jeżeli tak, kontynuuj wybierając rodzaj systemu operacyjnego. Jeśli nie, wybierz podsłuch na podstawie funkcji.
Sortuj


 • Aplikacja do szpiegowania telefonu LITE

  Szpiegowska aplikacja mobilna służy zdobywaniu dostępu do wszystkich informacji, których potrzebujesz. Śledzi położenie, smsy, zdjęcia, listę połączeń i inne komunikaty dotyczące wybranego telefonu komórkowego.      Prosimy o kontakt w celu utworzenia 1-dniowego darmowego konta.
  Cena: od 625 zł
   
 • Aplikacja do szpiegowania telefonu ULTIMATE

  Szpiegowska aplikacja mobilna służy zdobywaniu dostępu do wszystkich informacji, których potrzebujesz. Śledzi położenie, smsy, zdjęcia, listę połączeń i inne komunikaty dotyczące wybranego telefonu komórkowego.    Wersja ULTIMATE UMOŻLIWIA NAGRYWANIE ROZMÓW.   Prosimy o kontakt w celu utworzenia 1-dniowego darmowego konta.
  Cena: od 938 zł
   
 • Podsłuch Android PRO

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Bardzo prosty w obsłuche podsłuch telefonu komórkowego . Profesjonalna aplikacja podsłuchu na telefony z systemem Android. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Android 2.x oraz 4.x.  
  Cena: od 1 563 zł
  Zniżka: 50,0%
 • Podsłuch Android LITE

  Podsłuch telefonu komórkowego to niezawodny sposób na sprawdzenie wiarygodności drugiej osoby. Profesjonalny podsłuch telefonów z systemem Android. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemem Android 2.x oraz 4.x.
  Cena: od 781 zł
  Zniżka: 58,3%
 • Podsłuch iPhone PREMIUM

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Podsłuch telefonu komórkowego to bardzo dyskretny sposób na zdobycie interesujących Cię informacji. Nasza aplikacja oferuje profesjonalny podsłuch telefonów iPhone. Oprogramowanie jest kompatybilne z modelami o iOS do wersji 9.1.
  Cena: od 1 563 zł
  Zniżka: 50,0%
 • Podsłuch iPhone LITE

  Podsłuch telefonu komórkowego sprawdza się w różnych sytuacjach, w których wymagana jest dyskrecja w zdobywaniu informacji. Profesjonalna aplikacja służąca do podsłuchiwania telefonów iPhone. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi modelami telefonów iPhone, włącznie z najnowszym iPhone 5.
  Cena: od 781 zł
   

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image