Podsłuch iPhone LITE

SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

Podsłuch telefonu komórkowego sprawdza się w różnych sytuacjach, w których wymagana jest dyskrecja w zdobywaniu informacji. Profesjonalna aplikacja służąca do podsłuchiwania telefonów iPhone. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi modelami telefonów iPhone, włącznie z najnowszym iPhone 5.

Cena:
781 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Numer katalogowy:
SPY10-0000
Opis produktu Podsłuch iPhone LITE

Podsłuch iPhone LITE jest podstawową wersją naszego podsłuchu dla telefonów iPhone. Aplikacja działa w tle telefonu, gdzie zbiera wszystkie potrzebne informacje, po czym przesyła je na bezpieczny serwer. Gdy już się tam znajdą możesz przeglądać je według własnej woli.

  • CZY BOISZ SIĘ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA?
  • CZY PRACOWNICY CIĘ OKRADAJĄ?
  • PODEJRZEWASZ, ŻE TWÓJ PARTNER JEST NIEWIERNY?

Zakup podsłuch iPhone LITE i wyzbyj się podejrzeń, możesz wyjaśnić swoją sytuację w ciągu kilku minut! Oprogramowanie możesz zainstalować sam korzystając z naszej szczegółowej instrukcji albo po prostu przynieść telefon do naszego biura, gdzie oprócz wykonania całej instalacji, dokonamy kompletnych testów i udzielimy Tobie szkolenia z użytkowania aplikacji.

Funkcje:

Podsłuch SMS

Podsłuch SMS jest funkcją, która pozwala użytkownikowi na czytanie wszystkich wiadomości SMS wysyłanych i odbieranych przez wybrany telefon. Po za treścią można również sprawdzić dokładny czas i datę, czy jest to wiadomość przychodząca lub wychodząca oraz od/do jakiego numeru została wysłana.

Wszystkie wiadomości SMS są wysyłane za pomocą transmisji danych, więc nie pojawiają się w rachunku za telefon.

Rejestr połączeń

Funkcja Rejestr połączeń pozwała Tobie sprawdzić chronologiczny porządek wszystkich wykonywanych rozmów. Możesz również sprawdzić dokładny czas, datę, długość rozmowy oraz czy jest to połączenie przychodzące czy wychodzące.

Rejestr połączeń jest automatycznie zapisywany na bezpiecznym serwerze za pomocą Twojego konta przy użyciu transmisji danych.

Lokalizacja telefonu

Funkcja Lokalizacja telefonu daje możliwość śledzenia położenia telefonu oraz jego przemieszczania się. Może ona zostać ustawiona aby w konkretnych odstępach czasu  wysyłała swoją lokalizację na Twoje bezpieczne konto, gdzie będziesz mógł sprawdzić trasę jaką przebył telefon. Urządenie jest lokalizowane z dokładnością do 5 metrów.

W przypadku, gdy użytkownik telefonu wyłączy funkcję GPS, automatycznie aktywowany jest zapasowy system lokalizacji, który działa poprzez zlokalizowanie urządenia za pomocą wież telefonii komórkowej. Położenie telefonu jest wtedy podawane z dokładnością do 200-300 metrów.

Monitorowanie książki adresowej

Wszystkie kontakty wraz ze szczegółami dotyczącymi numeru telefonu, adresu email i dalszymi informacjami są zapisywane na Twoim bezpiecznym koncie.

Monitorownanie zdjęć

Funkcja ta pozwala na przeglądanie wszystkich zdjęć zrobionych jak i magazynowanych  na danym telefonie. Możesz je przeglądać ze swojego konta lub zapisać je na swoim komputerze.

Możliwość przeniesienia do innego telefonu

Aplikacja jest niezależna od konkretnego urządzenia i karty SIM. Wymiana karty SIM nie wpływa na działanie podsłuchu na danym telefonie.

Aplikacja może być bez przeszkód ponownie zainstalowana na innym telefonie. W momencie instalacji na nowym urządzeniu, aplikacja przestaje działać na  poprzednim.

Nasza aplikacja w żaden sposób nie spowalnia działania telefonu i jest praktycznie nie do wykrycia. Nasza unikatowa aplikacja jest niezależna od karty SIM ani od konkretnego telefonu, więc jeżeli zmienisz bądź zgubisz telefon, nie stracisz naszego oprogramowania!

KOMPATYBILNOŚĆ
Nasza aplikacja jest komplatybilna ze wszystkimi wersjami systemu iOS oraz  telefonów iPhone, włącznie z iPhone 5.

INSTALACJA
Instalacja jest bardzo prosta i można ją wykonać w ciągu kilku minut! By zainstalować aplikacje musisz wykonać 'Jailbreak' - czyli odblokawnie telefonu na aplikacje, którę nie znajdują się w Apple Store. 'Jailbreak' jak i oprograomwanie podsłuchu są całkowicie schowane i nie do wykrycia.

OBSŁUGA APLIKACJI
Aplikacją można sterować zdalnie z jakiegokolwiek komputera bądź telefonu.  Szczegółowe instrukcje zostaną wysłane wraz z aplikacją. Można również przyjść do naszego biura by odbyć szkolenie w zakresie użytkowania oprogramowania.

Parametry produktu Podsłuch iPhone LITE

Parametr Opis
Nagrwanie rozmów Nie
Podsłuch rozmów online Tylko w wersji PRO
Nagrywanie otoczenia telefonu Nie
Podsłuchiwanie otoczenia telefonu online Tylko w wersji PRO
Śledzenie lokalizacji GPS Tak
Śledzenie zdjęć Tak
Lokalizacja za pomocą BTS Tak
Śledzenie rejestru połączeń Tak
Historia przeglądarki internetowej Tak
Czytanie wiadomości SMS Tak
Czytanie wiadomości aplikacji Skype Tak
Czytanie wiadomości z BBm Nie
Czytanie wiadomości z aplikacji WhatsApp Tak
Czytanie wiadomości z Facebook Messenger Tak
Bezpieczne przechowywanie danych Tak
Zdalna kontrola za pomocą PC Tak

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.