Usługi

Anonymní nákupZakup anonimowy
Nie musimy wiedzieć, kim jesteś i dlaczego potrzebujesz naszych usług. Aby kupić u nas po prostu wprowadź swój numer telefonu, bądź adres email. Nie musimy znać nazwisk ani adresów zamieszkania naszych klientów.
 

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Jeśli nie będziemy w stanie sprawić by aplikacja działała poprawnie na Twoim telefonie, oferujemy całkowity zwrot kosztu produktu. Kupując u nas nic nie ryzykujesz.

 

Profesjonalna instalacja
Jeżeli wyślesz bądź przyniesiesz telefon do naszego biura, zainstalujemy na nim wybraną przez Ciebie aplikację.

 

Zapieczętowanie telefonu
Chcesz żeby telefon wyglądał jak nowy? Możemy go ponownie zapieczętować w oryginalnym opakowaniu, zaraz po zainstalowaniu oprogramowania.

 

Osobiste konsultacje
Jeśli chcesz dokonać konsultacji przed zakupem, możesz tego dokonać dzwoniąc do naszego działu obsługi klienta bądź umówić się na osobistą konsultację w naszym biurze.

 

Szkolenie
Oferujemy szczegółowe szkolenie w zakresie działania naszych produktów. Istnieje możliwość wykonania go przez telefon, albo osobiście w naszym biurze.

 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

  • Minipodsłuch GSM N9  

    Minipodsłuch GSM N9

    Urządzenie minipodsłuch GSM N9 odznacza się niezwykłym stosunkiem ceny do jakości. Podsłuch GSM N9 ma bardzo małe rozmiary (jest mniejsze niż pudełko zapałek) a także został wyposażony w dwa wysokiej jakości mikrofony.

    Cena:
    124 zł