Szczegóły dotyczące zamówienia i wysyłki

Jak dokonać zamównienia

Objednání přes eshopZa pomocą sklepu internetowego
Wybierz formę podsłuchu z naszej oferty i kliknij "Dodaj do wózka".  Następnie naciśnij przycisk "Zamów" i wybierz metodę płatności oraz wysyłki po czym wypełnij adres, na który ma przyjść zamówienie. Po wypełnieniu formularza kliknij "Realizuj zamówienie". Zamówienie zostanie przesłane do naszego systemu, który automatycznie wyśle potwierdzenie zamówienia na Twój adres email. 

Objednání po telefonuZa pomocą telefonu
Możesz również złożyć zamówienie bądź dokonać konsultacji przez telefon pod numerem +48 500 410 441. Nasz dział obsługi klienta służy by pomóc Tobie w realizacji zamówienia i rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących naszych produktów.

Objednání emailem

Za pomocą poczty email
Następną możliwością dokonania zamówienia jest wysłanie wiadomości na nasz adres email. Po prostu wyślij je na adres info@spy007.pl a my je zrealizujemy.

 

Rodzaj wysyłki

Doručení přepravcemKurier
Zamówione w ten sposób produkty zostaną dostarczone nawet następnego dnia. Można wybrać pomiędzy "DHL" bądź Pocztą Polską. Oprogramowanie, jak i instrukcja instalacji wraz z kluczem produktu, jest nagrana na pendrive USB, który wysyłamy po zapakowaniu w kopertę. Aby otrzymać najwyższy poziom prywatności, nadawca, który widnieje na kopercie to po prostu "Usługi Wysyłkowe".
 

Doručení emailemPocztą email
W przypadku zamówienia samej aplikacji, istnieje możliwość dostawy poprzez pocztę email. Wybierając tę opcję, otrzymasz swoje oprogramowanie kilka minut po zakupie. Oprogramowanie wysyłamy po zaksięgowaniu zapłaty (aby przyśpieszyć ten proces można po prostu wysłać nam potwierdzenie zapłaty a zajmiemy się zamówieniem natychmiast).
 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

  • Minipodsłuch GSM N9  

    Minipodsłuch GSM N9

    Urządzenie minipodsłuch GSM N9 odznacza się niezwykłym stosunkiem ceny do jakości. Podsłuch GSM N9 ma bardzo małe rozmiary (jest mniejsze niż pudełko zapałek) a także został wyposażony w dwa wysokiej jakości mikrofony.